Straż Graniczna Morski Oddział Straży Granicznej Nietrzeźwy recydywista za kierownicą - Aktualności

Nawigacja

Aktualności

Nietrzeźwy recydywista za kierownicą

tg
26.07.2017

34-letniego mieszkańca Kołobrzegu, który mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów kierował samochodem marki audi, zatrzymali 25 lipca w Świnoujściu funkcjonariusze Straży Granicznej. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy, miał 2,5 prom. alkoholu.

Podczas kontroli pojazdów kierujących się na prom do Szwecji funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świnoujściu zatrzymali 34-latka. Kierował audi mając 2,52 prom. alkoholu. Podatkowo podczas sprawdzania osoby okazało się, że za jazdę w stanie nietrzeźwości Sąd Rejonowy w Białogardzie pozbawił go prawa jazdy na okres trzech lat – do września 2019 roku. 

Mężczyzna został osadzony w Placówce Straży Granicznej w Świnoujściu. Dziś będą kontynuowane czynności dochodzeniowe z jego udziałem. Odpowie za przestępstwo kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości w warunkach recydywy oraz za złamanie sądowego zakazu. 

 

  • Fot. MOSG
    Fot. MOSG
do góry