Straż Graniczna Morski Oddział Straży Granicznej Funkcjonariuszka MOSG najlepsza w biegach terenowych - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Funkcjonariuszka MOSG najlepsza w biegach terenowych

tg
10.03.2020

Pierwsza w klasyfikacji Straży Granicznej, druga w klasyfikacji Open – to sukces odniesiony przez Grażynę Zieniawę z Morskiego Oddziału Straży Granicznej w zawodach o nazwie Hardkorowa Kumowa, które rozegrano 8 marca w Kumowej Dolinie pod Chełmem.

Były to Mistrzostwa Polski w Biegach Terenowych na 30 km dla mężczyzn oraz 10 km dla kobiet. W ich ramach rozegrano Mistrzostwa Straży Granicznej. Zmagania zostały zorganizowane przez Nadbużański Oddział Straży Granicznej przy wsparciu NSZZFSG w Chełmie. Oprócz dystansu zawodnicy musieli zmierzyć się z wieloma naturalnymi przeszkodami znajdującymi się na trasie biegu.

Grażyna Zieniawa z MOSG zwyciężyła w klasyfikacji indywidualnej kobiet Mistrzostw Straży Granicznej. Funkcjonariuszce tej przypadło także drugie miejsce w klasyfikacji Open. W klasyfikacji drużynowej najlepsi byli gospodarze z Chełma. Morski Oddział SG uplasował się na VII miejscu.

W mistrzostwach, które wliczane są do klasyfikacji generalnej Mistrzostw Straży Granicznej, uczestniczyło 9 drużyn reprezentujących oddziały i Centrum Szkolenia SG.

  • Fot. NOSG
    Fot. NOSG
  • Fot. NOSG
    Fot. NOSG
  • Fot. NOSG
    Fot. NOSG
do góry