Straż Graniczna Morski Oddział Straży Granicznej Ekscesy na pokładzie jachtu, interweniowała Straż Graniczna i Policja - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Ekscesy na pokładzie jachtu, interweniowała Straż Graniczna i Policja

z
04.08.2022

Mieli spożywać alkohol i dopuszczać się nieobyczajnych wybryków na pokładzie jachtu, a wszystko to na oczach tłumów plażowiczów w Świnoujściu – po interwencji funkcjonariuszy z Pomorskiego Dywizjonu Straży Granicznej i Komendy Miejskiej Policji pięciu mężczyzn zostało ukaranych mandatami.

Do nietypowego zdarzenia doszło 2 sierpnia w rejonie świnoujskiej plaży, gdzie zakotwiczył jacht z pięcioma osobami. Plażowicze zgłosili, że na pokładzie jednostki miało publicznie dochodzić do gorszących scen, spożywany był także alkohol. O interwencję zostali poproszeni funkcjonariusze z Pomorskiego Dywizjonu Straży Granicznej. Ze świnoujskiego portu w trybie alarmowym wyszła jednostka pływająca SG-214 wraz z policjantami na pokładzie. Mundurowi skontrolowali jacht i wylegitymowali znajdujących się na nim mężczyzn. Za nieobyczajne wybryki każdego z nich policjanci ukarali mandatem.

 

  •  Jednostka SG-214 wypływa z portu w Świnoujściu.
do góry