Straż Graniczna Morski Oddział Straży Granicznej Najlepsza w biegach terenowych - Aktualności

Nawigacja

Aktualności

Najlepsza w biegach terenowych

z
13.03.2023

Funkcjonariuszka z Morskiego Oddziału Straży Granicznej była najlepsza w Mistrzostwach Straży Granicznej w Biegach Terenowych, które 11 marca w Chełmie zorganizował Nadbużański Oddział Straży Granicznej.

Zawody odbyły się w ramach biegu „Hardcorowa Kumowa 2023”. Uczestnicy zmagań musieli pokonać dystans 10 km (kobiety) oraz 30 km (mężczyźni) w bardzo trudnych warunkach, mierząc się przy tym z niesprzyjającą pogodą oraz wieloma naturalnymi przeszkodami.

Służąca na co dzień w Placówce Straży Granicznej w Gdańsku st. chor. szt. SG Grażyna Zieniawa wygrała klasyfikację indywidualną kobiet. Drużynowo zwyciężyli funkcjonariusze z Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie. Reprezentacja MOSG uplasowała się na VI miejscu.

• Zawodniczki biegu stoją na podium. Zawodniczki biegu stoją na podium.