Straż Graniczna Morski Oddział Straży Granicznej Zatrzymany 36-latek poszukiwany za przestępstwa i wykroczenie - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Zatrzymany 36-latek poszukiwany za przestępstwa i wykroczenie

tg
16.04.2018

36-letniego mieszkańca Koszalina zatrzymali w Kołbaskowie 14 kwietnia funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Pomellen. Mężczyzna poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości i organy ścigania listem gończym.

Podczas legitymowania 36-latka funkcjonariusze ustalili, że jest poszukiwany przez koszalińską Policję. Sąd Rejonowy w Koszalinie wystawił za nim list gończy, na mocy którego ma trafić do zakładu karnego celem odbycia kary roku i czterech miesięcy pozbawienia wolności za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego w związku z pełnieniem przez niego obowiązków służbowych.

Ponadto okazało się, że mężczyzna ma także odbyć zarządzoną przez koszaliński sąd zastępczą karę 4 miesięcy więzienia za przestępstwo zniszczenia cudzego mienia i 15 dni za wykroczenie. Trzykrotnie był poszukiwany do ustalenia aktualnego miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Strzelcach Krajeńskich i Sąd Rejonowy w Koszalinie.

Po sporządzeniu dokumentacji procesowej funkcjonariusze Straży Granicznej przekazali zatrzymanego 36-latka szczecińskiej Policji.
 

  • Fot. MOSG
    Fot. MOSG
do góry