Straż Graniczna Morski Oddział Straży Granicznej Poszukiwani zatrzymani - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Poszukiwani zatrzymani

tg
27.11.2019

Trzech poszukiwanych mężczyzn zatrzymali 26 listopada województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Pomellen oraz Placówki Straży Granicznej w Szczecinie. Wszyscy trafili już do aresztów.

Podczas legitymowania w rejonie Kołbaskowa 32-letniego kierowcy audi Patrol ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Pomellen ustalił, że szuka go Sąd Rejonowy w Goleniowie. Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Funkcjonariusze przerwali 32-latkowi dalszą podróż i przekazali Policji w Mierzynie. Drugi poszukiwany mężczyzna został zatrzymany przez patrol z tej samej placówki w Szczecinie Płoniach. Kierował nissanem, którego zatrzymali do kontroli drogowej. 36-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Stargardzie, bo ma do odbycia karę 127 dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia. Został przekazany Policji w Szczecinie Dąbiu. Obaj zatrzymani są mieszkańcami woj. zachodniopomorskiego.  

Pełniący służbę na goleniowskim lotnisku funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej podczas oprawy paszportowej pasażerów na przylot samolotu Londynu zatrzymali 47-latka z województwa świętokrzyskiego. Był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Końskich, ponieważ ma do odbycia karę 180 dni pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna został przewieziony do goleniowskiej Policji.

 

  • Fot. MOSG
    Fot. MOSG
do góry